مدیرکل محیط زیست استان کرمانشاه اعلام کرد: نیروگاه بیستون جزء صنایع آلاینده استان کرمانشاه نیست

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق بیستون؛غلامحسین کاظمی مدیرکل محیط زیست استان کرمانشاه طی نامه‌ای اعلام داشت نیروگاه بیستون جزء صنایع آلاینده استان کرمانشاه نیست.در شرکت مدیریت تولید برق بیستون به عنوان یکی از مهمترین شرکت های پیشرو در فعالیت‌های زیست محیطی اقدامات گسترده‌ای صورت گرفنه‌است،از مهمترین این فعالیت‌ها می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

  1. به کارگیری یک سیستم تصفیه پساب:پساب‌های ورودی به این واحد بسته به ماهیت آنها تصفیه و سپس به رودخانه درین می‌شوند.
  2. تصفیه فاضلاب بهداشتی: عمل تصفیه به صورت بیولوژیکی همراه با برگشت لجن می‌باشد و پساب خروجی پس از گندزدایی با آب ژاول به رودخانه درین می‌شود.
  3. پایش کیفیت پساب خروجی از نیروگاه:از پساب خروجی نیروگاه به صورت هفتگی و ماهیانه نمونه‌برداری به عمل آمده و در کاربرگ‌های مربوطه ثبت و در پایان هر ماه در سایت سازمان بهره وری انرژی درج می‌گردد.
  4. نصب آنالایزر‌های آنلاین در مسیر دودخروجی از دودکش‌‌های نیروگاه
  5. ساخت یک تراپ در مسیر پساب خروجی از نیروگاه به منظور جلوگیری از ورود ترکیبات روغنی احتمالی به رودخانه
  6. نصب آنالایز اندازه گیری اکسیژن در خروجی اکونومایزر: به منظور بهینه شدن احتراق و امکان پذیر شدن کنترل بهتر هوای اضافه احتراق یک سنسور اکسیژن در مسیر دود خروجی از اکونومایزر نصب شده است که با توجه به میزان اکسیژن، درصد هوای اضافه بصورت اتوماتیک کنترل میگردد .
  7. اقدمات مدیریت پسماند های جامد: از جمله این اقدامات می توان به مدیرت رسوبات آهکی،دپوزیت‌های کوره،پسماندهای بهداری و پسماندها و زباله‌های روزانه اشاره کرد.

اطلاعات تماس 

 

  info (@) bpps.ir
 
  083-34642020
 
  083-34642700
 
  کرمانشاه-کیلومتر 25 جاده همدان
 
 
 
 

 اطلاعات بیشتر

 

پیام مدیر عامل

خط مشی شرکت

خط مشی امنیت اطلاعات